Search Logs (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page
eu: Orria

en: Count
eu: Zenbatu

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »
