Search Logs (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Count
fi: Laskuri

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
