Search Logs (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Default
fr: Par défaut

en: Count
fr: Décompte

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »
