Search Logs (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page
gl: Páxina

en: Count
gl: Contar

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
