Search Logs (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Count
he: כמות

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »
