Search Logs (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Count
hi: गुणांक

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
