Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
