Search Logs (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page
hu: Oldal

en: Count
hu: Mennyiség

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »
