Search Logs (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page
is: Síða

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
