Search Logs (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Count
it: Numero

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
