Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Count
ja: カウント

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »
