Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Page
ka: გვერდი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›
