Search Logs (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page
lt: Puslapis

en: Count
lt: Skaičius

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Last »
lt: Paskutinis »
