Search Logs (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page
lv: Lapa

en: Count
lv: Skaits

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
