Search Logs (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Count
nl: Aantal

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »
