Search Logs (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Count
pl: Liczba

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Last search
pl: Ostatnie wyszukanie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »
