Search Logs (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Page
fa: صفحه

en: Count
fa: شمارش

en: ,
fa: ،

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>
