Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Count
ro: Contor

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »
