Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page
ru: Страница

en: Count
ru: Количество

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »
