Search Logs (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Default
sk: Predvolené

en: Page
sk: Strana

en: Count
sk: Počet

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »
