Search Logs (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Count
sv: Antal

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »
