Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
