Search Logs (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Count
te: లెక్క

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
