Search Logs (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Count
tr: Sayaç

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »
