Search Logs (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Default
uk: Базово

en: Page
uk: Сторінка

en: Count
uk: Лічильник

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »
