Search Logs (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Default
vi: Mặc định

en: Page
vi: Trang

en: Count
vi: Số lượng

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
