Search Overrides (2.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Promoted
hi: प्रचारित

en: Error
hi: त्रुटि

en: Created
hi: निर्मित

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Promote
hi: पदोन्नति करना
