Search Overrides (2.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: View
fr: Voir

en: Promoted
fr: Promu

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Exclude
fr: Exclure

en: Query
fr: Requête

en: Promote
fr: Promouvoir en page d'accueil

en: Excluded
fr: Exclu

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: Configuration was saved.
fr: La configuration a été enregistrée.
