Search Overrides (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған
