Search Overrides (2.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita
