Search Overrides (2.0.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн
