Search Overrides (2.0.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Promoted
fa: ارتقا یافته

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Exclude
fa: استثنا

en: Query
fa: پرس و جو
