Search Overrides (2.0.2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Query
sv: Databasfråga

en: Promote
sv: Lansera

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
