Search Overrides (2.1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено
