Search Overrides (2.1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Query
cs: Dotaz

en: Excluded
cs: Vyloučit
