Search Overrides (2.1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Exclude
ja: 除外

en: Query
ja: クエリー

en: Promote
ja: プロモート

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
