Search Overrides (2.1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Exclude
jv: Kejābā
