Search Overrides (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Promoted
ru: На главной

en: Created
ru: Создано

en: Query
ru: Запрос

en: Excluded
ru: Исключено

en: Promoted Nodes
ru: Продвинутых материалов

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: Configuration was saved.
ru: Конфигурация была сохранена.
