Search Security Enhanced (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Path
cs: Cesta

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Domain
cs: Doména

en: Security
cs: Bezpečnost

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Parameter
cs: Parametr
