Search Security Enhanced (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Path
ar: المسار

en: Domain
ar: النطاق

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Pattern
ar: النموذج

en: Parameter
ar: معامل
