Search Security Enhanced (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Path
pl: Ścieżka

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Domain
pl: Domena

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Parameter
pl: Parametr

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu
