Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Container
lv: Konteiners

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Block
lv: Bloks

en: Count
lv: Skaits

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs
