Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Block
ne: ब्लक

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
