Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: list
gl: lista

en: select
gl: seleccionar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Multiple select
gl: Selección múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Options
gl: Opcións

en: here
gl: aquí

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Key
gl: Clave

en: Limit
gl: Límite

en: Results
gl: Resultados

en: Element
gl: Elemento

en: Displays
gl: Presentación
