Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
