Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: list
or: ତାଲିକା

en: select
or: ଚୟନ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ
