Searchify (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Error
az: Səhv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
