Searchify (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Help
et: Abi

en: Error
et: Viga

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
