Searchify (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Help
id: Bantuan

en: Error
id: Kesalahan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Tabs
id: Tab

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Status messages
id: Pesan status

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Site branding
id: Pencitraan situs

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer
