Searchify (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
